AST3TQ-T-40.000MHZ-28
מק"ט מוצר של DigiKey
535-12703-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AST3TQ-T-40.000MHZ-28
תיאור
XTAL OSC TCXO 40.0000MHZ LVCMOS
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40 MHz TCXO מתנד גביש מקוזז השפעת טמפרטורה ‎LVCMOS‎ מתנד 3.3V ‎4-SMD, ללא מוליכים
מודלים EDA/CAD
AST3TQ-T-40.000MHZ-28 דגמים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
7mA