F1206HI2000V063TM
מק"ט מוצר של DigiKey
5673-F1206HI2000V063TMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5673-F1206HI2000V063TMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5673-F1206HI2000V063TMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F1206HI2000V063TM
תיאור
SOLIDMATRIX FUSE, 63VDC, 2A
תיאור מפורט
2 A AC 63 V נתיך DC הרכבה בלוח (לא כולל תצורת מחסנית) הרכבה משטחית 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
זמן תגובה
ניתוק איטי
זרם ניתוק @ מתח נקוב
50A
I²t התכה
0.8
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
התנגדות קרה DC
0.09 Ohms