MF-NSMF125/8X-2
מק"ט מוצר של DigiKey
118-MF-NSMF125/8X-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-MF-NSMF125/8X-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-MF-NSMF125/8X-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-NSMF125/8X-2
תיאור
FUSE RESET PPTC 1206 1.25A/8V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 8V 1.25 A Ih הרכבה משטחית 1206‏ (3216 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
200 ms
יצרן
Bourns Inc.
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
40 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
150 mOhms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1206‏ (3216 מטרי), קעור
מתח - מקס'
8V
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.25 A
עובי (מרבי)
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.5 A
סוכנות הרשאות
cUL, cURus, TUV
זרם - מקס'
100 A