ACS37002LMCATR-090B5
מק"ט מוצר של DigiKey
620-ACS37002LMCATR-090B5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-ACS37002LMCATR-090B5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-ACS37002LMCATR-090B5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS37002LMCATR-090B5
תיאור
CURRENT SENSOR HE 90A 16-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 90A 1 ערוצים אפקט הול דו-כיווני ‎16-SOIC (רוחב "0.295‏, 7.50 מ"מ)
קטגוריה
ליניאריות
±0.75%
יצרן
דיוק
±1.75%
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
זמן תגובה
2.5µs
עבור מדידה
DC
זרם - הספקה (מקס')
18mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
זרם - חישה
קיטוב
דו-כיווני
מספר הערוצים
1
סוג ההרכבה
יציאה
רציומטרי, מתח
מארז‏ / תיבה
‎16-SOIC (רוחב "0.295‏, 7.50 מ"מ)
רגישות
22.2mV/A
מארז ההתקן של הספק
16-SOIC
תדר
400kHz