ACS37003KMCATR-180B5
מק"ט מוצר של DigiKey
620-ACS37003KMCATR-180B5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-ACS37003KMCATR-180B5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-ACS37003KMCATR-180B5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS37003KMCATR-180B5
תיאור
CURRENT SENSOR HE 180A 16-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 180A 1 ערוצים אפקט הול דו-כיווני ‎16-SOIC (רוחב "0.295‏, 7.50 מ"מ)
קטגוריה
תדר
400kHz
יצרן
ליניאריות
±0.5%
סדרה
דיוק
±1.1%
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
זרם - הספקה (מקס')
18mA
עבור מדידה
DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
‎16-SOIC (רוחב "0.295‏, 7.50 מ"מ)
יציאה
רציומטרי, מתח
מארז ההתקן של הספק
16-SOIC
רגישות
12mV/A