ACS72981KLRATR-150B3
מק"ט מוצר של DigiKey
620-ACS72981KLRATR-150B3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-ACS72981KLRATR-150B3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-ACS72981KLRATR-150B3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS72981KLRATR-150B3
תיאור
CURRENT SEN HE/DIFF 150A 7-PSOF
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 150A 1 ערוצים אפקט הול, הפרשי דו-כיווני ‎7-PowerSMD, מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACS72981KLRATR-150B3 דגמים
קטגוריה
תדר
DC ~ 250kHz
יצרן
ליניאריות
±0.8%
סדרה
מתח - הספקה
3V ~ 3.6V
זמן תגובה
1.8µs
זרם - הספקה (מקס')
14mA (טיפוסי)
עבור מדידה
AC/DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג חיישן
קיטוב
דו-כיווני
מארז‏ / תיבה
‎7-PowerSMD, מודול
מארז ההתקן של הספק
‎7-PSOF
רגישות
8.8mV/A