ACS37010LLZATR-050B5
מק"ט מוצר של DigiKey
620-ACS37010LLZATR-050B5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-ACS37010LLZATR-050B5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-ACS37010LLZATR-050B5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS37010LLZATR-050B5
תיאור
CURRENT SENSOR HE 50A 6-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 50A 1 ערוצים אפקט הול דו-כיווני SOIC‏-8‏ (רוחב 0.154‏ אינץ', 3.90‏ מ"מ), 6‏ מוליכים
קטגוריה
תדר
450kHz
יצרן
דיוק
±1.5%
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
זמן תגובה
1.3µs
עבור מדידה
DC
זרם - הספקה (מקס')
20mA
סוג חיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
יציאה
רציומטרי, מתח
מארז‏ / תיבה
SOIC‏-8‏ (רוחב 0.154‏ אינץ', 3.90‏ מ"מ), 6‏ מוליכים
רגישות
40mV/A