ACS37012LLZATR-050B5
מק"ט מוצר של DigiKey
620-ACS37012LLZATR-050B5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-ACS37012LLZATR-050B5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-ACS37012LLZATR-050B5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS37012LLZATR-050B5
תיאור
CURRENT SENSOR HE 50A 6-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 50A 1 ערוצים אפקט הול דו-כיווני SOIC‏-8‏ (רוחב 0.154‏ אינץ', 3.90‏ מ"מ), 6‏ מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACS37012LLZATR-050B5 דגמים
קטגוריה
תדר
kHz‏450‏ ~ DC‏
יצרן
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
סדרה
זמן תגובה
1.3µs
זרם - הספקה (מקס')
20mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
עבור מדידה
DC
דירוג
לרכב
סוג חיישן
הרשאה
AEC-Q100
יציאה
מתח
מארז‏ / תיבה
SOIC‏-8‏ (רוחב 0.154‏ אינץ', 3.90‏ מ"מ), 6‏ מוליכים
רגישות
40mV/A