ACS37220LEZATR-150B5
מק"ט מוצר של DigiKey
620-ACS37220LEZATR-150B5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-ACS37220LEZATR-150B5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-ACS37220LEZATR-150B5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS37220LEZATR-150B5
תיאור
CURRENT SENSOR HE 150A 7-QFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 150A 1 ערוצים אפקט הול דו-כיווני PowerLQFN‏-7‏
קטגוריה
מתח - הספקה
4.5V ~ 5.5V
יצרן
זמן תגובה
4µs
זרם - הספקה (מקס')
15.5mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
עבור מדידה
DC
דירוג
לרכב
סוג חיישן
הרשאה
AEC-Q100
יציאה
מתח אנלוגי
מארז‏ / תיבה
PowerLQFN‏-7‏
רגישות
‎13.3mV/A
מארז ההתקן של הספק
QFN‏-7‏ (4‏x‏4‏)
תדר
DC ~ 150kHz