ACS725LLCTR-20AU-T
מק"ט מוצר של DigiKey
620-ACS725LLCTR-20AU-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
620-ACS725LLCTR-20AU-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
620-ACS725LLCTR-20AU-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACS725LLCTR-20AU-T
תיאור
CURRENT SEN HE/DIFF 20A 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חיישני זרם 20A 1 ערוצים אפקט הול, הפרשי חד-כיווני ‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
קטגוריה
דיוק
±0.8%
יצרן
מתח - הספקה
3V ~ 3.6V
זמן תגובה
4µs
זרם - הספקה (מקס')
14mA
עבור מדידה
DC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג חיישן
דירוג
לרכב
זרם - חישה
הרשאה
AEC-Q100
קיטוב
חד-כיווני
רגישות
132mV/A
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
תדר
DC ~ 120kHz
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
ליניאריות
±1.5%