ESDCAN24-2BLY
מק"ט מוצר של DigiKey
497-13262-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-13262-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-13262-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDCAN24-2BLY
תיאור
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
40V מלחץ5.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
מודלים EDA/CAD
ESDCAN24-2BLY דגמים
יישומים
CAN
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
30pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים דו-כיווניים
2
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
26.2V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
40V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5.5A (8/20µs)
מספר מוצר בסיס
הספק - מתקף שיא
230W