AS4C1G16D4-062BCN
מק"ט מוצר של DigiKey
1450-AS4C1G16D4-062BCN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AS4C1G16D4-062BCN
תיאור
IC DRAM 16GBIT PARALLEL 96FBGA
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SDRAM - DDR4 זיכרון IC 16Gbit מקבילי 1.6 GHz 19 ns ‎96-FBGA (9×13)‎
קטגוריה
ממשק זיכרון
מקבילי
יצרן
תדר השעון
1.6 GHz
אריזה
מגש
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
15ns
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
זמן גישה
19 ns
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
מתח - הספקה
1.14V ~ 1.26V
סוג זיכרון
נדיף
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 95°C (TC)