AS4C1G16D4A-62BCN
מק"ט מוצר של DigiKey
1450-AS4C1G16D4A-62BCN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AS4C1G16D4A-62BCN
תיאור
DDR4, 16GB, 1G X 16, 1.2V, 96-BA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
SDRAM - DDR4 זיכרון IC 16Gbit POD 1.6 GHz 19 ns ‎96-FBGA (7.5×13)‎
קטגוריה
ממשק זיכרון
POD
יצרן
תדר השעון
1.6 GHz
אריזה
מגש
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
15ns
סטטוס החלק
פעיל
זמן גישה
19 ns
סוג זיכרון
נדיף
מתח - הספקה
1.14V ~ 1.26V
פורמט הזיכרון
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 95°C (TC)