AOZ8211DI-24 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 727
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 38
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 12
37V מלחץ 2.5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎2-DFN (1×0.6)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AOZ8211DI-24
מק"ט מוצר של DigiKey
AOZ8211DI-24-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AOZ8211DI-24
תיאור
TVS DIODE 24VWM 37VC 2DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
110W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
20pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מארז‏ / תיבה
2-UDFN
מתח - פריצה (מינ')
27V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
37V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.5A (8/20µs)