AZ2850-2C-12DE
מק"ט מוצר של DigiKey
3385-AZ2850-2C-12DE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ2850-2C-12DE
תיאור
RELAY EV CHG SOLAR DPDT 3A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
מגש
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
25 ms
מתח סליל
זמן שחרור
25 ms
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
3 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-קדמיום (AgCdO)
מתח מיתוג
600VAC, 30VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
CUR‏, UL‏, VDE‏
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏11080‏, W‏1200‏
סוג ממסר
זרם סליל
140 mA
התנגדות סליל
86 Ohms