T92S11D12-12
מק"ט מוצר של DigiKey
PB351-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T92S11D12-12
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T92S11D12-12 דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
אריזה
בתפזורת
מתח מחייב-פעולה
9VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
15 ms
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
30 A
מתח מיתוג
‎600VAC - מקס'
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏18000‏
סוג ממסר
זרם סליל
140 mA
התנגדות סליל
86 Ohms