AZ762-1AE-12DE
מק"ט מוצר של DigiKey
3385-AZ762-1AE-12DE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ762-1AE-12DE
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
בידוד סליל
Class F
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
8 ms
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
20 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
מתח מיתוג
‎440VAC‏, 125VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
CUR‏, UL‏, VDE‏
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏5540‏, W‏480‏
סוג ממסר
זרם סליל
33.3 mA
התנגדות סליל
360 Ohms