AZ7621-1A-12DE
מק"ט מוצר של DigiKey
3385-AZ7621-1A-12DE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ7621-1A-12DE
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
אריזה
תיבה
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
7 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
3 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
16 A
סוכנות הרשאות
CUR, TUV, UL
מתח מיתוג
‎440VAC‏, 125VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏4000‏, W‏480‏
התנגדות סליל
351 Ohms
זרם סליל
34.2 mA