AZ7621H-1AET-12DE
מק"ט מוצר של DigiKey
3385-AZ7621H-1AET-12DE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ7621H-1AET-12DE
תיאור
20 AMP MINIATURE POWER RELAY
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
מגש
מתח מחייב-פעולה
8.4VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
15 ms
מתח סליל
זמן שחרור
8 ms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
25 A
מתח מיתוג
‎440VAC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus
עומס - מיתוג מקסימלי
6250VA
סוג ממסר
זרם סליל
34.2 mA
התנגדות סליל
351 Ohms