AZ832-2C-24DE אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
American Zettler
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 24VDC סליל חור מעבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AZ832-2C-24DE
מק"ט מוצר של DigiKey
3385-AZ832-2C-24DE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ832-2C-24DE
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
18VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
5 ms
מתח סליל
זמן שחרור
2 ms
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
3 A
חומר מגע
כסף פלדיום (AgPd), זהב (Au)
מתח מיתוג
‎125VAC‏, 30VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
CUR‏, UL‏
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏250‏, W‏60‏
סוג ממסר
זרם סליל
8.3 mA
התנגדות סליל
2.88 kOhms