J104B2C24VDC.20S
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-J104B2C24VDC.20S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J104B2C24VDC.20S
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 50
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPDT (2 Form C) 24VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
J104B2C24VDC.20S דגמים
מתח מחייב-פעולה
18VDC
אריזה
צינור
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
זמן פעולה
4.5 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
1.5 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
חומר מגע
כסף ניקל (AgNi), זהב (Au)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
3 A
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 220VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏750‏, W‏660‏
התנגדות סליל
2.88 kOhms
זרם סליל
8.3 mA