AZ943-1CH-12DE
מק"ט מוצר של DigiKey
3385-AZ943-1CH-12DE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ943-1CH-12DE
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AZ943-1CH-12DE דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class B
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
10 ms
מתח סליל
זמן שחרור
5 ms
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 90°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
מתח מיתוג
‎277VAC‏, 30VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
CUR‏, TUV‏, UL‏, VDE‏
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2770‏, W‏300‏
סוג ממסר
זרם סליל
30 mA
התנגדות סליל
400 Ohms