J1071CS12VDC.36
מק"ט מוצר של DigiKey
2449-J1071CS12VDC.36-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
J1071CS12VDC.36
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 30VDC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 12VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
J1071CS12VDC.36 דגמים
סדרה
בידוד סליל
Class F
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
9VDC
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
10 ms
מתח סליל
זמן שחרור
10 ms
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
15 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
מתח מיתוג
‎125VAC‏, 30VDC - מקס'
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏1875‏, W‏450‏
סוג ממסר
זרם סליל
30 mA
התנגדות סליל
400 Ohms