TA0341630000G
TA0341630000G
TA0341630000G
מק"ט מוצר של DigiKey
TA0341630000G-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TA0341630000G
תיאור
TERM BLK 3P SIDE ENT 5.08MM PCB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3 פסי הדקים - חוט-ללוח אופקי ללוח 0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ) חור מעבר
סוג ההרכבה
חור מעבר
יצרן
Amphenol Anytek
סיומת חוט
בורג - קפיץ עלה, מגן חוטים
סדרה
מאפיינים
שליבה (צד)
אריזה
בתפזורת
צבע
כחול
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 115°C
מספר הרמות
1
חומר הבית
תרמו-פלסטי
מיקומים לרמה
3
חומר מהדק - ציפוי
פלב"ם
פסיעה
0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ)
חומר בורג - ציפוי
פלדה - מצופה אבץ
כיוון חיבור
אופקי ללוח
מומנט - בורג
‎0.4Nm (3.5Lb-In)‎
זרם
15 A
תבריג בורג
M3
מתח
300 V