CN-DSUB25SKT0-000
מק"ט מוצר של DigiKey
3272-CN-DSUB25SKT0-000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CN-DSUB25SKT0-000
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
דירוג זרם (אמפר)
1A
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
עובי חוט
‎20-30 AWG‎
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C