CN-DSUB15SKT0-000
CN-DSUB15SKT0-000
מק"ט מוצר של DigiKey
3272-CN-DSUB15SKT0-000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CN-DSUB15SKT0-000
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
דירוג זרם (אמפר)
1A
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
עובי חוט
‎20-30 AWG‎
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C