CN-DSUBHD15PN-000
מק"ט מוצר של DigiKey
3272-CN-DSUBHD15PN-000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CN-DSUBHD15PN-000
תיאור
CONN D-SUB HD PLG 15POS SLDR CUP
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
דירוג זרם (אמפר)
1A
מספר המיקומים
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר השורות
3
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
1 (DE, E) צפיפות גבוהה
עובי חוט
‎22-30AWG‎
סגסוגת נחושת
סיומת
גביע הלחמה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C