CN-DSUB15PIN0-000
מק"ט מוצר של DigiKey
3272-CN-DSUB15PIN0-000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CN-DSUB15PIN0-000
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
קטגוריה
חומר עיקרי
מתכת
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
אריזה
בתפזורת
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע
Flash
תצורת מחבר
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
דירוג זרם (אמפר)
1A
מספר המיקומים
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר השורות
2
ערך נקוב של המתח
300V
סוג ההרכבה
צבע
שחור
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
סוג מגע
אות
עובי חוט
‎20-30 AWG‎
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סיומת
גביע הלחמה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C