FCE17B25PE210 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | FCE17B25PE210-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | FCE17B25PE210 דגמים |
קטגוריה | סיומת לחם (Solder) |
יצרן | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה תיבה | עובי גימור מגע 15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר) |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 5A |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים מסנן, חריצי הארקה |
מספר המיקומים | צבע שחור |
מספר השורות 2 | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
סוג ההרכבה | חומר מגע ארד זרחני |
גודל מעטה, פריסת מחברים 3 (DB, B) | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |