L177SDBH25S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L177SDBH25S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDBH25S
מק"ט מוצר של DigiKey
L177SDBH25S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L177SDBH25S
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L177SDBH25S דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר)
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
ערך נקוב של המתח
250V
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
צבע
שחור
מספר המיקומים
צורת מגע
מוטבע
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
סוג ההרכבה
עובי חוט
‎20AWG‎
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C