L717SDB25POL2 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 150
קיים במלאי: 2
קיים במלאי: 47
קיים במלאי: 9
קיים במלאי: 2
קיים במלאי: 71
Amphenol CONEC
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717SDB25POL2
L717SDB25POL2
L717SDB25POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDB25POL2
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDB25POL2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDB25POL2
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
L717SDB25POL2 דגמים
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C