L177SDBH25SOL2RM8 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 428
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 832
גיליון נתונים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 258
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 245
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 157
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 320
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L177SDBH25SOL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDBH25SOL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L177SDBH25SOL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L177SDBH25SOL2RM8
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
L177SDBH25SOL2RM8 דגמים
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C