D25S24A6RV12LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D25S24A6RV12LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D25S24A6RV12LF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D25S24A6RV12LF
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
מודלים EDA/CAD
D25S24A6RV12LF דגמים
קטגוריה
סיומת
משחת הלחמה
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
מוביל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פולימר גביש נוזלי (LCP), ממולא זכוכית
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C