L717DA15PST3 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L717DA15PST3-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 15POS SCREW |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L717DA15PST3 דגמים |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 7.5A |
תצורת מחבר | מאפיינים חריצי הארקה |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר המיקומים | צבע שחור |
מספר השורות 2 | צורת מגע מעובד במכונה |
סוג ההרכבה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
גודל מעטה, פריסת מחברים 2 (DA, A) | עובי חוט 18AWG |
סוג מגע אות | חומר מגע פליז |
מאפיין אוגן בית/מעטה (לא מתוברג) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |