L77DA15SST3
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DA15SST3
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DA15SST3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DA15SST3
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS SCREW
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L77DA15SST3 דגמים
עובי גימור מגע
15.0 מיקרו-אינץ' (0.38 מיקרומטר)
אריזה
שקית
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
ערך נקוב של המתח
300V
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
צבע
שחור
מספר המיקומים
צורת מגע
מעובד במכונה
מספר השורות
2
סוג ההרכבה
עובי חוט
‎18AWG‎
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
פליז
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C