L717DFBG25P1AMN
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DFBG25P1AMN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DFBG25P1AMN
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
עובי גימור מגע
20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר)
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
מאפיינים
חריצי הארקה, תושבות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
מאפיין אוגן
צד לוח (M3)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C