L77DFB25S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DFB25S
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DFB25S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DFB25S
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L77DFB25S דגמים
קטגוריה
סיומת
גביע הלחמה
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
שקית
עובי גימור מגע
20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
צורת מגע
מעובד במכונה
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C