L717SDA15PVFC309
L717SDA15PVFC309
L717SDA15PVFC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15PVFC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDA15PVFC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDA15PVFC309
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
מודלים EDA/CAD
L717SDA15PVFC309 דגמים
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
250V
2 (DA, A)
עובי חוט
‎20AWG‎
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C