L717SDC37P1ACH4FC309 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 157
גיליון נתונים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 26
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 49
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717SDC37P1ACH4FC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDC37P1ACH4FC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDC37P1ACH4FC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDC37P1ACH4FC309
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
L717SDC37P1ACH4FC309 דגמים
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
פליז
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C