D37P13A6GX00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 41
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D37P13A6GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D37P13A6GX00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37P13A6GX00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
מודלים EDA/CAD
D37P13A6GX00LF דגמים
גימור מגע
זהב או זהב, GXT™
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C