L717SDCG37POL2RM5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 849
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 951
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 186
Amphenol CS (FCI)
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717SDCG37POL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDCG37POL2RM5
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDCG37POL2RM5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDCG37POL2RM5
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L717SDCG37POL2RM5 דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
250V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
צורת מגע
מוטבע
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C