D37P24B6GV00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
Assmann WSW Components
קיים במלאי: 949
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 104
קיים במלאי: 132
קיים במלאי: 553
קיים במלאי: 33
קיים במלאי: 505
קיים במלאי: 379
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D37P24B6GV00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D37P24B6GV00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37P24B6GV00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
מודלים EDA/CAD
D37P24B6GV00LF דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
חומר מגע
ארד זרחני
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C