L77DB25S1AMNRM6 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
NorComp Inc.
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 394
גיליון נתונים
קיים במלאי: 3
קיים במלאי: 0
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77DB25S1AMNRM6
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DB25S1AMNRM6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DB25S1AMNRM6
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
צורת מגע
מעובד במכונה
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
פליז
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C