L777DB25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777DB25P
מק"ט מוצר של DigiKey
L777DB25P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L777DB25P
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L777DB25P דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר)
אריזה
שקית
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
ערך נקוב של המתח
300V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
צורת מגע
מעובד במכונה
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C