L77DD50SOL2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
50 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77DD50SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DD50SOL2
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DD50SOL2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DD50SOL2
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L77DD50SOL2 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
עובי גימור מגע
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
3
צורת מגע
מעובד במכונה
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C