L717DDH50P זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717DDH50P
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DDH50P-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DDH50P
תיאור
CONN D-SUB PLUG 50POS SOLDER CUP
תיאור מפורט
50 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
עובי גימור מגע
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
3
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C