L77DFBG25S | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L77DFBG25S-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | סיומת גביע הלחמה |
יצרן | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה שקית | עובי גימור מגע 20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר) |
סטטוס החלק פעיל | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 7.5A |
סוג מחבר שקע, שקעי נקבה | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר המיקומים | צבע שחור |
מספר השורות 2 | צורת מגע מעובד במכונה |
סוג ההרכבה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
גודל מעטה, פריסת מחברים 3 (DB, B) | חומר מגע סגסוגת נחושת |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |