L717DFB25PAM4B
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DFB25PAM4B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DFB25PAM4B
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
עובי גימור מגע
20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר)
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.590‏ אינץ' (14.99‏ מ"מ)
מאפיינים
חריצי הארקה, תושבות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
פליז
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C