L77SDB25SOL2C309
L77SDB25SOL2C309
L77SDB25SOL2C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25SOL2C309
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDB25SOL2C309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDB25SOL2C309
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
L77SDB25SOL2C309 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
3A
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C