L717SDBH25PVF
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDBH25PVF
מק"ט מוצר של DigiKey
L717SDBH25PVF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717SDBH25PVF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
מודלים EDA/CAD
L717SDBH25PVF דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
עובי חוט
‎20AWG‎
פליז
מאפיין אוגן
צד כבל (4-40), צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C